Utánpótlásfoci: Farkas Kevin 15 gólt lőtt, csapatunk meg sem állt 31-ig - A Szekszárdi UFC hivatalos weboldala

Utánpótlásfoci: Farkas Kevin 15 gólt lőtt, csapatunk meg sem állt 31-ig

U19 III. osztály, Délnyugat. Szekszárdi UFC–Tolna VFC 3–0 (1–0). Jv.: Szappanyos. Szekszárd: Fekete - Hajpál, Réti (Kovács G., 57.), ÁGICS, Acsádi, Rák (Szentes, 70.). Tóth D., Jakab (Sárközi, 74.), BALOG P., Bajusz, MAJOR. Edző: Dienes Pál.

Gólszerzők: Major (28., 69.), Ágics (89.).

Dienes Pál: - Végig irányítottuk a mérkőzést, de nehezen tudtuk feltörni a jól védekező Tolna hátsó alakzatát.

U17. Szekszárdi UFC–Tolna VFC 31–1 (17–0). Jv.: Mihálovics. Szekszárd: Zimmermann - Jákob, Bősze (Török Á., a szünetben), Juhász G. (Brandt, a szünetben), Kovács R. (Juhász B., a szünetben), Novák (Kapás, a szünetben), Kapéter, Wirth (Szombat, a szünetben), Fazekas T. (Farkas-Kozics, a szünetben), Farkas K., Csorvási (Székely, a szünetben). Edző: Teszler Vendel.

Gólszerzők: Farkas K. (15), Kovács R. (4), Bősze (3), Székely (2), Csorvási (2), Kapás, Juhász G., Wirth, Fazekas T., Szombat, illetve Csankó.

U15 II. osztály, Délnyugat. Szekszárdi UFC–Paksi FC 1–4 (1–3). Jv.: Fülöp A. Szekszárd: Bognár - LÁSZLÓ, Cselenkó, Szabó Zs., SÜTŐ, GELLÉR, Ábrahám, Héhn, GULYÁS, Kóczián, Paksi (Rácz G., 66.). Edző: Gracza Tibor, Ruff Dániel.

Gólszerzők: Kóczián (36.), illetve Pál M. (4.), Vas (22.), Barabás (35.), Túri (42.).

Ruff Dániel: - Mindegyik gólt rögzített szituációból kaptuk, ez mindent elmond a védekezésünkről.

U14. Szekszárdi UFC–Paksi FC 1–3 (1–1). Jv.: Mészáros L. Szekszárd: Gamós - BÚS, SZŰCS D. (Domokos, 75.), RAFAEL, Balogh B., Marosi (Hüber, 73.), Temesi (Czövek, 66.), BALOGH L., Horváth J. (Karaszi, 73.), Sárközi K., Marsai (Kövesdi, 75.). Edző: Deli Balázs.

Gólszerzők: Sárközi K. (20.), illetve Lépő (66., 70.), Osztermájer (30.).

Deli Balázs: - Büszke vagyok a fiúkra, hiszen dominálni tudtunk a listavezető ellen, ezzel is megmutatva, hogy bárki ellen fel tudjuk venni a versenyt. Külön pozitívum, hogy több játékosom is az U15-ben szerepelve nyújtott jó teljesítményt. Sajnos a meggyőző játék nincs mindig arányban az eredménnyel. Ellenfelünk három rögzített helyzetet használt ki, amivel kiharcolta a győzelmet.