Utánpótlásfoci: a 2. félidőben már eredményes is volt U19-es alakulatunk - A Szekszárdi UFC hivatalos weboldala

Utánpótlásfoci: a 2. félidőben már eredményes is volt U19-es alakulatunk

U19 III. osztály Délnyugat. Szekszárdi UFC–Nagyatádi FC 4–0 (1–0). Jv.: Pekoli. Szekszárd: Szarka – Hajpál, Bakó (Juhász B., 71.), Réti (Balog, a szünetben), Ágics, ACSÁDI, Rák (Juhász G., 75.), Tóth D., Jakab, Kovács G. (Bajusz, a szünetben), MAJOR. Edző: Dienes Pál.

Gólszerzők: Acsádi (39., 65., 73., az utolsót 11-esből)), Tóth D. (71.).

Dienes Pál: - Az első perctől mezőnyfölényben játszottunk, de ez eredményességben csak a második félidőben mutatkozott meg, amikor gólokra váltottuk helyzeteinket.

Az U17-es mérkőzés elmaradt.

U15 II. osztály, Délnyugat. Baja–Szekszárdi UFC 4–1 (2–0). Jv.: Balogh M. Szekszárd: Bognár Zs. – Bús, Szabó Zs., Sütő, Gellér (Rácz G., 74.), BALOGH L., Héhn, ÁBRAHÁM, Temesi, KÓCZIÁN, PAKSI. Edző: Gracza Tibor, Ruff Dániel.

Gólszerzők: Luspay (4.), Lóki (13.), Müller (72.), Vincze (73.), illetve Paksi (54.).

Ruff Dániel: -

U14. Baja–Szekszárdi UFC 6–0 (3–0). Jv.: Bánóczky. Szekszárd: Gamós (Till, 41.) – László, Szűcs (Kövesdi, 53.), Rafael, Domokos (Matzkovics, 62.), Marosi, Temesi (Karaszi, 39.), Gulyás P., Horváth J., Sárközi K. (Czingelly, 62.), Balogh B. Edző: Deli Balázs.

Gólszerzők: Goretich (13., 22., 44., 58.), Kovács M. (2.), Berta (53.).

Deli Balázs: - Egy nagyarányú vereség után minden kifogásnak tűnne… Ellenfelünk a játék minden elemében jobb volt nálunk. Amíg nem vagyunk képesek a fizikai adottságainkat mentális állapotunknak alárendelni, addig csak feltételes módban beszélhetünk tehetségekről. A következő fordulóban kiderül, hol is tartunk valójában.