Ganczer Hajnalka és Horváth Katalin gólerős játékára nem volt ellenszer - A Szekszárdi UFC hivatalos weboldala

Ganczer Hajnalka és Horváth Katalin gólerős játékára nem volt ellenszer

NB I-es futsalosaink megszakították a DVTK jó szériáját.

Női futsalcsapatunk a Hajdúböszörmény elleni vereséget (1–3) szerette volna feledtetni a hibátlan Miskolc ellen már Horváth Katalinnal és Bogárdi Mónikával a keretben. A találkozó jó példája volt annak, hogy hiába hosszabb egy csapat kispadja, ha rutinos játékosok helyett fiatalokat ültet le az edző. Együttesünk a szünet utáni kisebb megingástól eltekintve – amikor másodszor jöttek vissza a meccsbe a hazaiak – végig uralta a mérkőzést. Ekkor lépett elő csapatkapitányunk és Ganczer Hajnalka, s öt perc alatt az ő két-két találatukkal kiütéses győzelmet arattunk. Micskó Márk együttesének nem az első nagyarányú sikere volt a vasárnapi, de hét gólt legutóbb az Árkád ETO otthonában lőttünk még tavaly decemberben.

4. forduló. DVTK-Vénusz–Agenta Girls Szekszárdi FC 2–7 (1–3). Jv.: Tusz (Petróczy, Lénárt).

Szekszárd: Hargas – Ganczer, Megyes, Buchmüller, Horváth K. Csere: Deczki, Fábián R., Bogárdi, Beke. Edző: Micskó Márk.

Gólszerzők: Bernáth (11.), Miliczki (25.), illetve Horváth K. (30., 35.), Ganczer (32., 33.), Fábián R. (6.), Buchmüller (10.), Beke (16.).