Utánpótlásfoci: jó hatásfokkal használta ki helyzeteit U14-es csapatunk - A Szekszárdi UFC hivatalos weboldala

Utánpótlásfoci: jó hatásfokkal használta ki helyzeteit U14-es csapatunk

U19 III. osztály Délnyugat, 5. forduló. Komló–Szekszárdi UFC 1–14 (1–6). Jv.: Joó. Szekszárd: Fekete (Szarka, a szünetben) - Hajpál, Bakó, Ágics, ACSÁDI, TÓTH D., Jakab (Sárközi Á., 54.), Kovács G. (Rák, a szünetben), Balog (Szentes, 54.), Bajusz, MAJOR. Edző: Dienes Pál.

Gól: Kacsa (12.), illetve Major (35., 37., 84.),  Tóth D. (21., 59., 88.), Ágics (23., 48.), Acsádi (41., 61.), Rák (50., 57.), Bajusz (18.), Hajpál (82.).

Dienes Pál: - Az első percektől irányítottuk a játékot, ami gólokban is megmutatkozott.

U17. Komló–Szekszárdi UFC 1–2 (1–1). Jv.: Georgiou. Szekszárd: Zimmermann - Brandt (Török, 68.), Bősze (Csorvási, a szünetben), Juhász G., KOVÁCS R., Novák, KAPÉTER, WIRTH, Farkas-Kozics, Fazekas T. (Pirgi, 59.), Farkas K. Edző: Teszler Vendel.

Gól: Pozsgai (4.), illetve Kovács R. (12.), Pirgi (60.).

Teszler Vendel:Az első félidőben kapkodva játszottunk. A másodikban már meggyőző volt a fölényünk, de sok helyzetet kihagytunk.

U15 II. osztály, Délnyugat, 5. forduló. Dombóvár–Szekszárdi UFC 2–0 (1–0). Jv.: Fülöp. Szekszárd: Bognár Zs. - Cselenkó, Szabó Zs., Sütő, Balogh L., Gellér, Adorján (Rácz G., 78.), Héhn, Temesi, Horváth J. (Bús, 51.), Paksi. Edző: Gracza Tibor, Ruff Dániel.

Gól: Ladányi (7., 75.).

U14. Dombóvár–Szekszárdi UFC 1–3 (0–2). Jv.: Szappanyos. Szekszárd: Kenéz - László (BERÉNYI SZ., 65.), Marsai, RAFAEL, Marosi (Kövesdi, 72.), BALOGH B., Gulyás, Temesi (Karaszi, 53.), SZŰCS D., Sárközi K., Ábrahám (Domokos, 72.). Edző: Deli Balázs.

Gól: Karádi (75.), illetve Sárközi (18.), Szűcs D. (24.), Kövesdi (79.).

Deli Balázs: - Gratulálok csapatomnak a mutatott játékkal elért eredményhez, hiszen egy jó csapatot győztünk le. Külön örülök, hogy a megszokottnál kevesebb helyzetünkből három gólt tudtunk szerezni.