Utánpótlásfoci: gólgazdag szezonkezdés, négy siker az első fordulóban - A Szekszárdi UFC hivatalos weboldala

Utánpótlásfoci: gólgazdag szezonkezdés, négy siker az első fordulóban

Eredmények. U19 III. osztály, Délnyugati-csoport: Tolna VFC–Szekszárdi UFC 1–2 (0–0). Jv.: Sipos L. Szekszárd: Fekete – BAKÓ V., ÁGICS, Acsádi, Rák, TÓTH D., Jakab (Székely, 86.), Kovács G. (Fazekas T., 66.), Balog P., Bajusz, Novák (Szentes, a szünetben). Edző: Dienes Pál.

Gólszerzők: Felföldi (77.), illetve Tóth D. (65.), Acsádi (85.).

Dienes Pál: – Az első félidőben nagyon jól védekezett a Tolna. A szünet után sikerült több helyzetet kialakítani, amiből gólokat tudtunk szerezni.

U17: Tolna VFC–Szekszárdi UFC 0–31 (0–19). Jv.: Halák. Szekszárd: Zimmermann – Bősze Cs. (Csorvási, a szünetben), Jákob, Juhász B., Juhász G. (Török, a szünetben), Kovács R., Brandt (Piukovics, a szünetben), Kapéter K., Wirth, Farkas I. (Sárközi Á., a szünetben), Farkas K. Edző: Teszler Vendel.

Gólszerzők: Farkas K. (10), Bősze (5), Brandt (3), Jákob (2), Kovács R. (2), Wirth (2), Farkas I. (2), Bősze (2), Juhász B., Kapéter, Piukovics.

Teszler Vendel: – Tiszteletben tartva a felkészülés elején tartó ellenfelünket, játékosaim komolyan vették a mérkőzést, amiért mindenki dicséretet érdemel.

U15 II. osztály, Délnyugati-csoport: Szekszárdi UFC–Mohácsi TE 8–1 (4–0). Jv.: Laszlóczki. Szekszárd: Gamós – Gulyás P. (László Cs., 57.), Adorján Á., Temesi, Cselenkó – Sütő, Héhn, Gellér – Kóczián (Rácz G., 59.), Paksi, Szűcs D. Edzők: Gracza Tibor, Ruff Dániel.

Gólszerzők: Szűcs (3), Paksi (2), Cselenkó, Héhn, Adorján, illetve Széth.

Gracza Tibor: –

U14: Szekszárdi UFC–Mohácsi TE 15–0 (7–0). Jv.: Gehring. Szekszárd: Till (Kenéz, 53.) – Lajkó (Czövek, 53.) Bús, Marsai (Kövesdi, 63.), Ábrahám, Rafael Gy., BALOGH L., TEMESI (Berényi Sz., 41.), Horváth J. (Hüber, 53.), MAROSI (KARASZI, 41.), SÁRKÖZI K. Edző: Deli Balázs.

Gólszerzők: Sárközi K. (3., 20., 25., 46., 48., 57.), Horváth J. (23., 42. - 11-esből), Temesi (26., 32.), Kövesdi (68., 71.), Rafael Gy. (40.), Karaszi (54.), Balogh L. (58.).

Deli Balázs: – Gratulálok csapatomnak a gólgazdag szezonkezdéshez, azonban a koncentráción és a helyzetkihasználáson javítanunk kell.