Kétszer kerültünk hátrányba, mégis elhoztuk az egyik pontot Tiszakécskéről - A Szekszárdi UFC hivatalos weboldala

Kétszer kerültünk hátrányba, mégis elhoztuk az egyik pontot Tiszakécskéről

Döntetlennel kezdtük a 2017-2018-as bajnoki évadot.

Közép-csoport, 1. forduló. Duna Aszfalt Tiszakécskei VSE–Szekszárdi UFC 2–2  (1–0). Tiszakécske, 1000 néző. Jv.: Bereczki (Kulcsár, Török K.).

Tiszakécske: Helesfay – Oláh M., Csáki, Juhász L., Tölgyesi (Szabó L., 68.), Puskás Z., Polyák, Horváth B. (Kirchner, 57.), Kardos, Markó Á. (Annus, 63.), Kocsis G. Vezetőedző: Szabó István László.

Szekszárd: Filipánics – Márton E., ARENA Á., KÁROLY V., Dallos – TURI T., Kozics (KVANDUK J., a szünetben), Lékó, Budai (Hegedűs M., a szünetben) – Bata (Nagyváradi, 75.), FEJES. Vezetőedző: Kvanduk János.

Az első félidőben az újonc hazaiak, a szünet után csapatunk játszott jobban. A találkozó elején lassan és körülményesen futballoztunk. A két csere jót tett a játékunknak, gyorsabbak, agresszívabbak lettünk fordulás után. A semmiből jött a Tiszakécske második gólja. Ezt követően Fejes Péter két komoly helyzetéből az egyiket gólra váltotta. A csatár ott folytatja, ahol júniusban abbahagyta, akkor a két utolsó fordulóban egy triplával és egy duplával segítette győzelemhez csapatunkat. A döntetlen igazságos eredmény.

Gólszerzők: Puskás Z. (33.), Márton E. (68., öngól), illetve Fejes (61., 87.).

Kvanduk János: – Elismerésre méltó, hogy kétszer egyenlítettünk idegenben. Azokat a hibákat kell kijavítanunk, amelyek ahhoz vezettek, hogy hátrányba kerültünk.