Vereséggel zártuk a felkészülési szezont - A Szekszárdi UFC hivatalos weboldala

Vereséggel zártuk a felkészülési szezont

Komló helyett az NB III-as Kaposvár otthonában játszottuk utolsó felkészülési meccsünket.

Eredmény. Kaposvári Rákóczi FC–Szekszárdi UFC 4–3 (0–2). Kaposvár, Rákóczi stadion. Jv: Barna G. (Nagy, Perák).

Kaposvár 1. félidő: Slakta – Lakatos G., Bakos, Hadaró – Nagy J., Böjte., Ur, Szakály A., Kollega K. – Andorka, Rajczi. 2. félidő: Slakta – Szabó A., Ludánszki, Fodor M. – Vachtler, Nagy K., Ivancsics, Kollega K., Nagy J. – Rajczi (Herzsenyák, 88. p.), Sóron. Vezetőedző: Artner Tamás.

Szekszárd: Filipánics – Kvanduk J.,, Arena Á., Károly, Dallos – Turi T., Lékó, Kozics, Budai – Fejes, Bata. Csere: Szűcs K., Rácz F., Major, Csigi, Kovács D., Preininnger. Vezetőedző: Kvanduk János.

Gólszerzők: Ivancsics 2 (a másodikat 11-esből), Rajczi, Kollega, illetve Bata 2 (mindkettőt 11-esből), Fejes (11-esből).

Az első félidőben nem érdemtelenül szereztünk kétgólos előnyt. A szünet után gyorsan szépített a hazai gárda, amely ezt követően egy percen belül megfordította az állást. Az új igazolás Bata Csongor tizenegyesével még egyenlítettünk, de a vendéglátó is büntetőhöz jutott, melyet Ivancsics Gellért váltott gólra.

„Intenzív mérkőzés volt. A kaposváriak sokkal felnőttebb gondolkodásúak és határozottabbak a párharcokban, ebben nekünk még fejlődnünk kell" – nyilatkozta Kvanduk János.

Csapatunk nyolc edzőmeccset játszott a nyáron: 2-2 győzelem és döntetlen mellett 4 vereség a mérleg.