U14-es csapatunk rászámolt ellenfelére - A Szekszárdi UFC hivatalos weboldala

U14-es csapatunk rászámolt ellenfelére

A második fordulót rendezték az utánpótlás-bajnokságokban.

III. osztály, U19 Délnyugati-csoport, 2. forduló. Pécsi VSK–Szekszárdi UFC 2–7 (1–3). V.: Tatai. Szekszárd: Schäffer (Fekete, 79.)- BAKÓ, Major (Jakab, 80.), ÁGICS, Tóth R. (Szőts, a szünetben), Tóth D., Rák (Pál, 61.), KELEMEN (Ács, 79.), KEREKES, Réti (Balog P., a szünetben), Kovács G. Edző: Pusztai Károly.

Az első 15 percben ellenfelünk letámadott, ettől egy kicsit megilletődtünk. Egy kontratámadás végén megszereztük a vezetést, és átvettük az irányítást. A második félidőben többet birtokoltuk a labdát, szép támadásokat vezetve - a helyzeteink alapján - nagyobb arányban is győzhettünk volna.

Gólszerzők: Kelemen F. (33., 50.), illetve Tóth D. (11., 73.), Kerekes (44., 74.), Major (30.), Szőts (48.), Pál (88.).

Pusztai Károly: - Amit kértem csapatomtól, hogy visszaállva a saját térfelünkre kontratámadásokat vezessünk, az első félidőben tökéletesen bejött. A másodikban ez felborult, hiszen ellenfelünk teljesen feladta a mérkőzést, sorra vezettük az akciókat. Elégedett vagyok az eredménnyel és a csapat játékával.

U17: Pécsi VSK–Szekszárdi UFC 8–0 (7–0). V.: Székely. Szekszárd: Zimmermann- Farkas I. (Sárközi, a szünetben), Kapéter K., Juhász B., Juhász G.- Novák, Mányák, Székely, Tóth T.- Horog, Kurcz (Wirth, a szünetben). Edző: Teszler Vendel.

Az első félidőben sok hibával játszó csapatunk gyengeségeit kihasználta az ellenfél. Gólszerzők: Dankó (25., 45.), Oszvald (20., 27.), Juhász B. (öngól, 2.), Sas (10.), Lovász (18.), Várnagy (61.).

Teszler Vendel: - A második játékrészben mutatkozó egyéni- és csapatteljesítmény javulás csak a még nagyobb arányú vereség elkerüléséhez volt elegendő.

II. osztály, U15 Délnyugati-csoport: Szekszárdi UFC–Kaposvölgye 1–7 (0–2). V.: Szabó P. Szekszárd: Bencze- Kapás, Szabó Zs., GULYÁS, Nagy B.- Bitz, TÖRÖK, Wirth, Bottyán- Gősi (Hajdu, 41.), Szombat (Rácz G., 60.). Edző: Dienes Gábor.

A helyzetkihasználásunk gyenge volt, ehhez ráadásként még jött a kiállítás, amely után összeesett csapatunk. Gólszerzők: Bottyán (46.), illetve Harmati (61., 67., 80.), Téglás (21.), Sárdi (23.), Balog (48.), Kabelács (64.). Kiállítva: Hajdu (UFC, 63.).

Dienes Gábor: - Nem volt ilyen nagy különbség a két együttes között. Remélem, legközelebb lesz tartása csapatomnak.

U14: Szekszárdi UFC–Kaposvölgye 10–0 (6–0). V.: Domokos. Szekszárd: Bognár (Gamós, 58.)- Bús (Ábrahám, 58.), SÜTŐ, TEMESI, Cselenkó, Balogh L. (Gellér, 41.), SÁSDI, Kófiás, PAKSI, BARABÁS, Szűcs D. (Horváth J., 58.). Edző: Kvanduk János.

Sok gól, rengeteg helyzet, kapufák. Élvezetes támadófutballal rukkoltunk ki. Gólszerzők: Paksi (39., 67., 70., 81.), Kófiás (5., 33.), Barabás (25., 42.), Sásdi (31.), Szűcs (51.). Kiállítva: Horváth J. (UFC, 77.).

Kvanduk János: - Kellő intenzitással és agresszivitással játszottunk. Ezt kell fokoznunk a bajnokság során.