Hajszálon múlt a bravúr - A Szekszárdi UFC hivatalos weboldala

Hajszálon múlt a bravúr

A bajnok Kaposvár ellen közel állt a pontszerzéshez U14-es csapatunk, U17-eseink pontot szereztek az NB II-es utánpótlás-bajnokságokban.

U19, 25. forduló: Pécsi VSK–Szekszárdi UFC 3–1 (3–1). V.: Horváth Gy. Szekszárd: Siklósi- Bakó, Ágics, Vörös, TÓTH R., Szeiler, CSIGI, Varga Z. (Balog, a szünetben), Pál, Jerabek, Major. Edző: Kvanduk János.

A mérkőzés elején három gyors kontra után háromgólos előnybe került a PVSK. Hiába támadta végig a mérkőzést, és alakított ki rengeteg helyzetet csapatunk, a gólok ezúttal a lábakban maradtak. Gólszerzők: Kelemen (29., 33.), Meszlényi (4.), illetve Pál (38.).

Kvanduk János: - A népszerű idézet nyomán: „A lelkesedés legyőzi a tehetséget, ha a tehetség nem dolgozik keményen!"

U17: PVSK–Szekszárdi UFC 2–2 (1–1). V.: Scheffer. Szekszárd: Siklósi- Ács, SZTRUHÁR, Morvai, TÓTH D., Szőts, Kapéter D. (Kelemen, 74.), BENES, Jakab, Kovács G., Ludwig. Edző: Dienes Gábor.

Az első félidőben eldönthettük volna a találkozó sorsát, e helyett tíz perc alatt olyan helyzetbe hoztuk magunkat, amire nagyon nehezen tudtunk reagálni. Gólszerzők: Molnár D. (44.), Dér (50.), illetve Tóth D. (23.), Kelemen (84.).

Dienes Gábor: - Az utolsó percekben megszerezhettük volna a győztes találatot.

U15: Szekszárdi UFC–Kaposvári Rákóczi BFLA 0–9 (0–5). V.: Kovács T. Szekszárd: Bencze (Genzler, 41.)- Fazekas T. (Zimmermann, 41.), NOVÁK, Wirth (Bottyán, 75.), Farkas I. (Szombat, 56.), BEREKALI, Kurcz (Szentes, 41.), KAPÉTER K., Juhász B., Nagy B. (Horog, 63.), Juhász G. (Takács M., 75.). Edző: Teszler Vendel.

Már az első félidőben jelentős előnyt szerzett a Kaposvár, csapatunk nem tudott lépést tartani a listavezetővel. Gólszerzők: Albrecht (8., 28.), Nagy K. (34., 37.), Kolosi (69., 73.), Fenyvesi (17.), Bekő (77.), Balog (79.).

Teszler Vendel: - Gyenge teljesítményt nyújtottunk, csak egy húszperces időszak volt, amikor kellő ellenállást tudtunk tanúsítani ellenfelünkkel szemben.

U14: Szekszárdi UFC–Kaposvári Rákóczi BFLA 0–1 (0–1). V.: Mészáros L. Szekszárd: Genzler- Adorján, Temesi, Farkas K., Cselenkó, Sásdi, Kófiás, Barabás (Bicz, 70.), Gellér (Vodli, 58.), Paksi (Sütő, 61.), Héhn. Edző: Czinkon Szabolcs.

Hajszálon múlt, hogy nem született meg a szezon meglepetése a bajnokcsapat ellen. Gólszerző: Vadász (24.). Jók: csapatunk valamennyi játékosa dicsérhető.

Czinkon Szabolcs: - A hibátlan mérleggel rendelkező bajnokcsapat ellen eltüntették a különbséget a fiúk, s ha picivel több szerencsénk van, pontot szerezhettünk volna. Nagyon sokat fejlődtünk a korábbi, Kaposvár elleni mérkőzéseinkhez képest. Köszönöm, hogy ezeknek a fantasztikus srácoknak az edzője lehetek!